Kecy

20. července 2015 v 16:28 | Lerry |  Our life


Jdou kolem tebe tři asi jedenáctiletý děti. Hážou jedno sprostý slovo za druhým. Procházíš se dál po ulici. Vidíš čtrnáctiletou holku, jak má tetování tygra po celý noze. Zastavuješ se před kavárnou a vidíš, jak kousek od tebe je parta šestnáctiletejch, který kouřej.

Já nevidím problém ani v jednom z nich.
Promiňte, ale když uslyšíte na ulici mladý náctiletý, jak mluví sprostě, ještě to neznamená, že super mega sprostý jsou. Nevíte, o čem se baví. Nemáte tušení, jestli ta sprostá slova nejsou padána právem. A i kdyby ne - mělo by vám to být úplně jedno, protože vám taky nikdo nezakazuje mluvit sprostě. A že vám je třicet, takže na to máte právo? Odkdy se činnosti hraničí věkem?

Tetování.
No a? Když ještě to dítě není zletilé, tak mu to nejspíš dovolili rodiče ne? Já osobně jsem zastánce tetování a když se to člověku líbí, proč ne. To samé piercing. Mě opravdu ser-- lidi, kteří hodnotí člověka jen podle toho, jestli náhodou nemá tetování nebo piercing. Protože, když jedno má, není slušný člověk. Ano, většinou to jsou starší generace. Oni nás prostě nepochopí. Jejich styl života je poněkud jiný. Jo a, co lepšího je, když vám řekne proč pořád čumíš do toho mobilu? to si nemůžeš jít hrát ven s kamarády? omg. Kdyby žili v naší době, byli by stejní. Jenže oni umí jen kritizovat.

Víš, že kouření zabíjí? Jo, já taky nemám moc ráda lidi, co kouří, smrdí to a všechno, ale myslím, že tím, že jim každej druhej bude opakovat, že by měl přestat akorát danýho člověka naštvete. Prostě kouří no. Ale ať si kuřáci choděj do kuřáckej prostor, protože není nic lepšího, než když si zajdete na oběd do restaurace, kde je to samej kuřák, takže až dojíte, můžete akorát běžet domů se převlíct a umejt.

V dnešní době všichni prostě řešej blbosti. Nemaj, co na práci, tak se porozhlédnou kolem a první, co uvidí jsou děti, které něco porušují. Ať už vám bude kolik chcete, starší generace prostě kecaj, kecaj, kecaj a kritizujou. Asi se nic lepšího nenaučili. Já to beru tak, ať si každý dělá, co chce. JE TO PŘECI JEHO ŽIVOT.

Co si o dnešním světě myslíte vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 flow flow | Web | 21. července 2015 v 8:00 | Reagovat

No je to jejich život, o tom žádná, ale neni úplně pravda to, že nám do toho jestli oni kouří nic není, kouření ubližuje víc pasivní než aktivní, a když stojím třeba na zastávce dlouho na autobus a vedle mě celou dobu kouří, fakt to nic příjemného není, je mi z toho špatně, kašlu, a oni mi vlastně škodí. Já jsem obrovský odpůrce kouření a fakt nechápu lidi, kteří jsou strwstni frajeri a kouří, ale takový frajeri aby potom unesli svůj zdravotní stav už nejsou.

2 Inny Emilly Inny Emilly | Web | 21. července 2015 v 14:32 | Reagovat

tak nějak, at si každý dělá co chce, pochopitelně v určité míře, že ano.. s tím kouřením no.. já kouřím, ale příliš zakouřený prostory taky nemám ráda, jako je fakt, že v restauracích je to zase oddělený, ačkoliv ne až tak dostatečně většinou, ale s tím už nic neuděláme a  i přesto, že kouřím, tak mi ten smrad na oblečení celkem vadí, což je docela ironie. Ale já nejraději stejně kouřím venku, ale zase když někam jdu (hospoda, bar, restaurace), tak si chci moct taky zapálit. Jenže třeba v restauracích by mi ten zákaz uplně nevadil no.

3 Vall Vall | Web | 21. července 2015 v 16:18 | Reagovat

Krásný obrázek :)
Já kouření apod. nemám ráda a nikdy kouřit nechci, ale Never Say Never, no.
Ať si dělají, co chtějí. Je to jejich život.

4 Molly. Molly. | Web | 21. července 2015 v 17:23 | Reagovat

Já si myslím, že máš pravdu, je to teoreticky každého věc je to na každém jak si dítě vychová ale občas se na to fakticky nedá dívat jak ti malý děti se chovají k tobě hůř než ty ses kdy choval v tomhle zase starší generace chápu cítí se tak jako my se cítíme teď vůči dnešní generaci :) Ale máš pravdu, neměli bychom řešit takové blbosti ale docela to zamrzí, když ti nějaký 6 letý smrad nadává jaká jsi pi*a a drží iPhone v ruce a přitom ty by sis nic takového za takové chování nezasloužila. Nevím jako no. Kouření je každého věc ale nemám to ráda a nepodporuju to.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama